کیف پول چرم طبیعی و تنوع رنگی آن هنگام دوخت

لازمه داشتن کیف پول چرم نسبت به سایر کیف ها:

شما شاید از کیف های متعددی در زندگی خود استفاده می کنید . ولی یکی از کاربردی ترین کیف هایی که همیشه همراه خود دارید کیف پول است . آن هم از نوع چرم . با کمی تامل در این موضوع در می یابید که ، هم زنان و هم مردان حداقل از یک کیف پول چرم استفاده می کنند . زیرا در مقایسه با کیف های نمدی و پارچه ای از دوام و کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.
لازمه داشتن کیف پول چرم نسبت به سایر کیف ها

دسته بندی کیف پول چرم از لحاظ جنس:

باید این را بدانید که کیف پول چرم از لحاظ جنس فارغ از زنانه و مردانه بودن آن به دو دسته تقسیم می شود:
۱-کیف پول چرم طبیعی ، که از چرم اصل که همان پوست دباغی شده حیوانات تولید می شود .
۲-کیف پول چرم مصنوعی ، که از چرم صنعتی به دست می آید . و هیچگونه پوست حیوانات در آن به کار نرفته است . و این دو با هم تفاوت های فراوانی دارند . که بارزترین تفاوت آن ها دوام و پایداری محصول در مدت زمان استفاده از آن است .

کیف پول چرم طبیعی:
کیف پولی بسیار جادار چرم گاو طرح کروکودیل
کیف پول چرم مصنوعی:
دسته بندی کیف پول چرم از لحاظ جنس

// برای دیدن کیف های طبیعی و مصنوعی  کلیک کنید.//

ویژگی های طبیعی و مصنوعی بودن کیف پول:

ما در این جا می خواهیم مشخصات طبیعی و مصنوعی کیف را برای شما توضیح دهیم:
کیف پول چرم طبیعی به خاطر کیفیت چرمی که در آن به کار رفته است ، دارای ماندگاری بسیار بالایی است . و همچنین با توجه به کیفیت چرم آن مسلما قیمت بالایی دارد . و اینکه همین مرغوبیت چرم طبیعی باعث می شود ، که از لحاظ ظاهری بسیار شیک و مورد پسند اکثر مشتریان باشد .
اما اگر بخواهیم شاخصه های کیف چرم مصنوعی را برای شما بازگو کنیم ، یکی قیمت مناسب آن است ، که تقریبا برای همه اقشار جامعه به کار می رود . و همچنین از کیفیت معمولی و متوسطی نسبت به نوع طبیعی برخوردار است . و اینکه در تنوع بالای رنگ و طرح به فروش می رسند .
ویژگی های طبیعی و مصنوعی بودن کیف پول

چرم های طبیعی مختلف و قیمت متفاوت آن ها:

در رابطه با نوع چرم به کار رفته در کیف پول این را خوب بدانید که ، کیف های پول زنانه و مردانه از چرم های مختلفی تولید می شوند . مانند: چرم گاوی ، چرم بزی ، چرم گوساله… و به نسبت نوع چرم قیمت های متفاوتی دارند .
مثلا کیف پول با چرم های گاوی گران تر از کیف پول با چرم گوساله هستند . و همچنین کیفی که با چرم بزی تولید می شود قیمت پایین تری نسبت به این دو دارد .
و البته این نکته را هم مد نظر داشته باشید که ، نوع دوخت و یراق به کار رفته در آن محصول هم تاثیر بسزایی در قیمت آن دارد . ولی نوع چرم شاخصه اصلی یک کیف پول چرمی است .
کیف پول بادبزنی چرم گاو مویی عسلی

ارتباط نوع دوخت کیف ها با تنوع رنگی هنگام تولید:

طبق تجربه ای که ما داشتیم مشخص شده است ، مردان اکثرا به دنبال کیف پول چرم با رنگ تیره و خنثی هستند . ولی زنان این محدودیت را ندارند و به دنبال کیف هایی با تنوع رنگی بالایی هستند .
و یک موضوع هست که به هنگام خرید کیف پول چرم بسیار می تواند به شما کمک به سزایی کند . و آن طریقه ساخت کیف است .
برخی از کیف ها دست دوز هستند ، و برخی چرخ دوز یا ماشینی . طبق بازار فروش ، کیف های دوخته شده به وسیله چرخ یا ماشین تنوع رنگی بالایی ندارند .
ولی اگر شما می خواهید که هنگام خرید کیف پول چرم ، تنوع رنگی بالایی را مشاهده کنید ، باید به سراغ کیف هایی بروید که دست دوز هستند . زیرا این نوع دوخت چون به سفارش مشتری صورت میگیرد ، پس مشتری به راحتی می تواند نوع چرم و رنگ آن را انتخاب کند و سفارش دهد .
و حتی مشتری می تواند یراق محصول خود را در حضور سازنده کیف دست دوز انتخاب کند . و به همین دلیل است که تنوع رنگی و طرح در کیف های چرمی دست دوز بسیار بالا است .

ارتباط نوع دوخت کیف ها با تنوع رنگی هنگام تولید ارتباط نوع دوخت کیف ها با تنوع رنگی هنگام تولید
// جهت دیدن کیف پول چرم طبیعی دست دوز کلیک کنید.//

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *